Відзначаємо День фізичної культури та спорту

Дата: 11.09.2021 21:14

10 вересня 2021 року в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту України відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів закладів освіти Свеської громади. У змаганнях взяли участь учні Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 "ліцей", Орлівської філії Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 "ліцей" та ДПТНЗ "Свеський аграрний ліцей". За тенісними столами тривали справжні баталії. Кращими з кращих серед дівчат стали: ІІІ місце – Дєрюгіна Анастасія, ІІ місце – Луцик Анна, І місце – Мережко Кіра. Усі вони учениці Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 "ліцей".

Серед юнаків ІІІ місце виборов Заболотній Олександр, учень Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, ІІ місце – Демич Сергій, І місце – Федорцов Семен, учні Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 "ліцей".

Висловлюємо подяку за проведення змагань Негрію Миколі Григоровичу, учителю фізичної культури Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 "ліцей".

Вітаємо всіх учасників і переможців зі святом!