Психологічна підтримка

Безкоштовна інтернет-платформа психологічної допомоги

Вплив травматичних подій на освітній процес

ПЕРША ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА ДІТЯМ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У ПІСЛЯТРАВМАТИЧНОМУ СТАНІ

ПОРАДИ БАТЬКАМ ПІД ЧАС ВІЙНИ

ОСНОВНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ

Про організацію соціально-психологічної допомоги працівниками психологічної служби

Про забезпечення психологічного супроводу учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні

Психологічні п'ятихвилинки

Як говорити з дітьми про війну

Як допомогти дитині, яка перебуває в стресі

Eenergizer пропонує безоплатну та конфіденційну психологічну підтримку для підлітків

Онлайн-спільнота та інформаційний майданчик «Психологічна підтримка дітей під час війни»

ПРО МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ «ПЕРША ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА. АЛГОРИТМ ДІЙ»

Експерти Український інститут розвитку освіти разом з UNICEF Ukraine підготували збірку ігор, що стане в пригоді батькам і педагогам при роботі з підлітками та дітьми молодшого шкільного віку.

Проект ПОРУЧ — це онлайн та очні групи психологічної підтримки для підлітків та батьків,

ОПУБЛІКОВАНО ПОСІБНИК ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ПІДТРИМКИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ТА ДІТЕЙ У ЧАСИ ВІЙНИ

Щоб скоротити час перебування дитини за гаджетами, пропонуємо скористатися такими рекомендаціями

У межах «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки» за ініціативою першої леді України Олена Зеленська педагоги та дитячі психологи телеграм-каналу «Підтримай дитину» https://t.me/pidtrumaidutuny продовжують надавати прості рекомендації.

11:28 28.11.2022

Підтримай дитину

У межах «Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки» за ініціативою першої леді України Олена Зеленська педагоги та дитячі психологи телеграм-каналу «Підтримай дитину» https://t.me/pidtrumaidutuny продовжують надавати поради для тат на випадок, коли вони перебувають далеко від дитини.

13:11 19.09.2022

ПСИХОЛОГИ ПРОЄКТУ "ПІДТРИМАЙ ДИТИНУ" ПОЯСНЮЮТЬ, ЧОМУ ДІТЯМ ЧАСОМ ВАЖКО СПІЛКУВАТИСЯ

Батьки та вихователі часто стикаються з проблемою: спочатку діти не розповідають про те, що відчувають, а потім незрозуміло, чому вони так себе поводять. Експерти звертають увагу дорослих на деякі ймовірні причини та дають поради, як створити середовище, у якому малеча буде почуватися добре.

11:26 11.07.2022

Євросоюз та МОМ розробили правила безпеки для внутрішньо переміщених осіб

Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерство соціальної поліики України та (можна додати, що також підтримали) запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхня кількість зростатиме.

09:05 07.06.2022