Телеграм-бот з актуальною інформацією про фізичне виховання для учнів та молоді

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України КФВС МОН України запустив Телеграм-бот https://t.me/kfvs_bot для молоді з актуальною інформацією про фізичне виховання, цікаві події, а також про фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи.

05:49 29.04.2022

Змагання з волейболу з нагоди Дня фізичної культури та спорту

11 вересня в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту України на спортивному майданчику Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 відбулися змагання з волейболу. Усі команди продемонстрували красиву гру, силу й витримку.

21:16 11.09.2021

Відзначаємо День фізичної культури та спорту

10 вересня 2021 року в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту України відбулися змагання з настільного тенісу серед учнів закладів освіти Свеської громади. У змаганнях взяли участь учні Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1, Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 "ліцей", Орлівської філії Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 "ліцей" та ДПТНЗ "Свеський аграрний ліцей". За тенісними столами тривали справжні баталії. Кращими з кращих серед дівчат стали: ІІІ місце – Дєрюгіна Анастасія, ІІ місце – Луцик Анна, І місце – Мережко Кіра. Усі вони учениці Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 "ліцей".

21:14 11.09.2021

День фізичної культури та спорту на території Свеської територіальної громади

З давніх давен так склалося у суспільстві, що спорт завжди був і залишається невід'ємною складовою частиною людського життя. Для когось – це професія, для когось – спосіб життя, для когось – розвага. Але хай там як, але спортсмен з дитинства живе у кожному з нас, тому що спорт – це прагнення бути кращим і досягти більшого, це азарт, що виникає при наближенні до мети, це емоції, які супроводжують кожну перемогу і кожну поразку під час будь-якого змагального процесу.

08:23 11.09.2021