Привітання та оголошення

Опитування для молоді

Серед молоді проводиться опитування серед молоді у межах проєкту «Reconnec» Ідеатон. Проєкт «Ідеатон «Reconnect» для мотивування української молоді» реалізовується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри (UCBI)».

15:30 20.02.2024

Bідповідно до Постанови КМУ від 07.04.2023 року № 320 "Про утворення Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності" при Свеській селищній ради створюється координаційна рада з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності.

17:21 18.07.2023

Міжнародний день захисту дітей

1 червня в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей – пам’ятний день, покликаний привернути увагу громадськості до необхідності забезпечення добробуту дітей в усьому світі.

15:50 01.06.2023

День Європи

Президент Володимир Зеленський підписав указ №266/2023, який запроваджує в Україні святкування Дня Європи 9 травня.

16:49 09.05.2023