НОВИЙ РІК - ЧАРІВНИК!!!!

Дата: 31.12.2021 09:22

У передноворічний час, 30 грудня, у парковій зоні біля Головної ялинки Свеської територіальної громади відбулося дитяче новорічне свято, підготовлене працівниками КЗ «Свеського Центру культурних послуг».

Чарівний настрій та позитивні емоції дітям дарував Дід Мороз зі Снігуронькою, які завітали на захід. Діти разом з ведучими гралися у рухливі ігри, кокурси та отримали вітання від «Дванадцяти місяців». По завершенню свята кожний учасник отримав не тільки позитивні емоції та враження, а і смаколики. Яскраво прибрана ялинка ???? створила неповторну атмосферу для того, щоб всі присутні поринули в світ дитячих фантазій та мрій.

Зимових забав та святкових традицій існує дуже багато, та головне, що завдяки таким заходам ми об’єднуємось, приємно і з користю проводимо час, поринувши у безтурботне дитинство, сповнене радості, тепла та віри у диво!

Дякуємо організаторам та учасникам за отримані емоції та заряд енергії.?????????????