Соціальна реклама з безпеки на транспорті та дорогах

Дата: 23.03.2023 09:37

Міжнародний благодійний фонд «Допомога постраждалим внаслідок ДТП», який уже більше 10 років опікується питаннями безпеки на дорогах, з метою якнайширшої популяризації дотримання правил дорожнього руху серед дітей і дорослих та збереження людських життів, рекомендує до ознайомлення соціальну рекламу з питань безпечної поведінки дітей на транспорті та дорогах за адресою https://dopomogadtp.com.

Соціальні відеороліки «Безпечна країна очима дітей» створені дітьми в рамках щорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробі «Безпечна країна» та відповідають вимогам соціальної реклами.