Привітання зі святом Останнього дзвоника

Дата: 31.05.2023 08:48

Дорогі учні! Шановні вчителі, батьки!

Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника! 🔔

Ми пережили важкий навчальний рік. Для кожного з нас цей день має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Любіі діти 👫, бажаємо вам зарядитися енергією барвистого, смачного фруктового літа, якої обов’язково вистачить на весь майбутній навчальний рік.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаємо Вам твердими та впевненими кроками йти до обраної цілі. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! 🫶

Шановні батьки! Саме зараз ми відчули, наскільки цінним є життя і свобода, змогли витримати неймовірні випробування, тож нехай наші діти досягають бажаних вершин, у родинах буде мир, затишок, любов і підтримка!

Дорогі колеги! Вітаємо вас зі святом, обіймаємо серцем і дякуємо за підтримку, незламність та віру. 💛💙