Документальний проект "Незламні діти.Я чекаю"

Дата: 17.10.2023 17:02

Документальний проект "Незламні діти.Я чекаю" розповідає історії українських дітей, які побачили війну на рідній землі, але не покинули своїх мрій та переконань. Проєкт документує свідчення дітей про воєнні злочини рф проти українського народу та людяності.

Серед героїнь фільму 12-ти річна Яна з Нью-Йорка Донецької області, яка опинилась з мамою і братом на краматорському вокзалі під час обстрілу рф 8 квітня 2022 року. Родина вижила, але Яні та її мамі довелось пройти протезування кінцівок в США.

Своєю історією поділились також Анна та її брати – Матвій і Андрій. Після того, як їх батько загинув на фронті, мати, Ївга, доєдналась до медичного батальйону «Госпітальєри».

Соломія грає на сопілці та збирає гроші для ЗСУ. Дівчинка чекає, щоб її тато повернувся з Перемогою та вони всією родиною поїхали на море в Бердянськ.

Ці та інші історії про те, як діти наближають нашу Перемогу

Відео-проєкт знаходиться за посиланням : https://www.youtube.com/watch?v=ZKtpFCrp1zM