Увага!!!!!Дистанційне навчання

Запровадження дистанційної форми навчання для учнів 1-11 класів Свеської територіальної громади з 01.11.2021 по 08.11.2021 (включно) відповідно до протоколу №14 від 28 жовтня 2021 року позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

16:46 04.11.2021

МОЗ опублікував технологічні карти нового шкільного меню

На сайті Міністерства охорони здоров’я України опублікована документація (технологічні карти) для страв, що готуватимуть дітям у школах. Над наповненням матеріалів працював Євген Клопотенко з командою соціального проєкту з покращення культури харчування Cult Food.

17:06 01.11.2021

1 вересня у навчальних закладах Свеської територіальної громади відбулося свято – День знань

1   вересня у навчальних закладах Свеської територіальної громади відбулося свято – День знань, яке знаменує  досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Це зустріч з друзями і вчителями, радість від спілкування, знайомство з новими навчальними предметами, пізнання невідомого і цікавого.

14:26 01.09.2021

Відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області

03.08.2021 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівника Свеської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області. З протоколом засідання можете ознайомитися за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04390133/374f4f2b06617f432740a88497d29972.pdf

16:25 03.08.2021

Якісне інклюзивне навчання: to do list для директора школи

Якісне інклюзивне навчання: to do list для директора школи Сьогодні в Україні інклюзивне навчання організовано у майже 43% шкіл, працює понад 18 тисяч інклюзивних класів. За останні десять років інклюзія суттєво проникла в українські школи. Для порівняння, п’ять років тому в інклюзивних класах навчалось вдесятеро менше, ніж зараз. Разом із тим, дослідження якості інклюзивного навчання, проведене Державною службою якості освіти, виявило низку викликів на рівні організації інклюзивного навчання, кваліфікації вчителів, методичного забезпечення освітнього процесу, розвитку інфраструктури та забезпечення фінансування, взаємодії з інклюзивно-ресурсними центрами (ІРЦ).

09:40 03.08.2021